Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
Ö.E.

Yaklaşık bir ay önce tavsiye üzerine giderek Murat Cem Hoca'ya septum deviasyonu ameliyatı oldum. Kendisinin hastaya yaklaşımı son derece pozitif, güleryüzlü ve samimi bir tavrı var. Bu sayede ameliyat olmaktan çekinmiyorsunuz. Ameliyatım gerçek anlamda çok başarılı geçti, burnumun bir tarafı tamamen kapalıyken şimdi ise tamamen açık ve çok rahat nefes alabiliyorum. Ameliyat sonrası ağrı ise yok denecek kadar azdı, ayrıca artık tampon falan da kullanılmıyormuş burun içine jel gibi birşey sürülüyor. Bir hafta kadar verilen antibiyotik ve burun spreyini kullanıyorsunuz, üçüncü günden itibaren de işinize geri dönebiliyorsunuz. Ameliyatın bu kadar kolay olacağını bilsem yıllar önce yaptırırdım. Murat Cem Hoca'yı herkese tavsiye ederim, çok teşekkürler.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30