Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
Hastanemiz Türkiye’nin batıya açılan kapısı; İzmir’de yer alıyor. 17 Ekim 2011’de hizmet vermeye başlayan kurumumuz, şehrin en güzel semtlerinden biri olan Karşıyaka’dadır.

Medical Point Hastanesi dünyaya örnek olabilecek entegre sağlık hizmeti ile özellikli olarak yapılabilecek tüm tıbbi uygulamaları ve hizmetleri yurt içi ve yurt dışı hastalara bir arada sunmaktadır.   301 hasta yatak kapasitesi ile ülkemizin en donanımlı özel hastanelerinden biridir.  
Sağlık Bakanlığı kalite birinciliği belgesi bulunmaktadır.

46 branşla hizmet veren Medical Point Hastanesi, yoğun bakım, organ ve kemik iliği nakli, tüp bebek birimi ve diğer branşlarla hizmet çeşitliliği sağlamıştır.  
Yaklaşık 46 bin metrekare kapalı alanda deneyimli çalışanları, teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile tescillenmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Bugün; Medical Point Hastanesi, insan sağlığı için çalıştığının bilinci, tercih edilmenin verdiği sorumluluk ve geçmişten aldığı güçle, kaliteli sağlık hizmetinin çıtasını yükseltip  her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır.
Medical Point  Hastanesi 3.basamak SGK anlaşmalı olup diğer tüm özel kuruluş ve sigorta anlaşmaları vardır.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30