Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
M.K.

8 Yaşındaki oğlumun sol kulak arkasında yağ kisti oluştu. Basit bir olay gibi görüldü. Başka bir hastanede plastik cerrahi uzmanına ameliyat ettirdik fakat yarasını aylarca iyileştiremediler. Çocuğumun rahatsızlığı devam etti.Kulak arkası şişiyordu.24 saat içinde kendi kendine patlıyordu içinden 2-3 gün iltihap ve kan akıyordu.Bu olay 15 günde bir yeniliyordu.Çocuğu görüntü olarak rahatsız ediyordu. Ağrı ve acısı yoktu. Tavsiye üzerine Murat Cem MİMAN hocamla tanıştık. İlk karşılaşmamızda bize karşı samimi ve güler yüzlü davrandı. Bize güven verdi. Birkaç tedaviden sonra sonra geçen yıl mayıs ayında ameliyat yaptı. Çocuğumun geçen yıl hiçbir rahatsızlığı olmadan bir haftada yarası iyileşti. Allah'a şükür bir daha rahatsızlığı tekrarlamadı. Murat Cem MİMAN hocama çok teşekkür ederim.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30