Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
P.A.
COCHLEAR İMPLANT , Prf Dr SAYİN MURAT CEM MİMAN ve muhteşem ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum. Çocukluk yıllarımda başlayan hastalığım iki kulağımda da işitme kaybına yol açtı. Ve sonunda sol kulağımi tamamen kaybederken sağ kulağımda ileri derecede işitme kaybı oluştu. Durum bu kadar kötü iken sayın doktorum Murat Cem Miman 21/3/2016 tarihinde yapmış olduğu başarılı ameliyat ile beni sessiz dünyamdan alıp bambaşka bir dünyaya götürdü. Ameliyat sonrası ağrı şişlik yada morarmadan eser yoktu. Yeniden işitmek istiyorsanız. Guvenebileceginiz en iyi hekim ve en iyi isim Prf Dr Murat Cem Miman Kesinlikle tavsiye ediyorum

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30