Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
M.B.

Hocam'a baştan çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık dört yıldır yüksek tansiyon teşhisi ile ilaç kullanmaktaydım. Mart ayı içerisinde uyku apnesi şüphesi olabileceği düşüncesiyle uyku testi yaptırdım. Test sonucunu oğlumun da tedavisini yapmış bulunan Murat Cem MİMAN Hocam'a gösterdim. Klinik muayesi sonucunda uyku apnesine ilişkin operasyan geçirmem önerisinde bulundular. 23 Mayıs 2015 tarihinde İzmir Üniversitesi Hastanesinde beni genel anestezi altında ameliyata aldılar. Operasyon sırasında burnumdaki deviasyon ile burun düşüklüğü, damakta nefes almamı engelleyen sarkmalar ve küçük dilimdeki büyümeye ilişkin sorunlar giderildi. Ameliyatın ilk gününde horlamam kesildi ve rahat uyumaya başladım. Damak ve küçük dildeki operasyon sebebiyle ağrılarım vardı. Bu ağırılarım günbegün azaldı. Şimdi onuncu günde çok az ağrı kesici kullanarak günümü geçirmekteyim. Beşinci günde burnumdaki dikişler alındı. Çok rahat etmekteyim. Hocama tekrar teşekkür ediyorum. Başka bir şehirde başka bir uzmana olduğum muayene sırasında başka bir çözüm önerilmişti. İyi ki o tedaviyi kabul etmeyerek Murat Cem MİMAN Hocamın görüşünü dikkate almışım. Ameliyatın üçüncü haftasında tekrar muayene olacağım. Bu muayeneden sonra tansiyon ilacı kullanıp kullanmamam gerektiği konusunda kardiyoloji dokturum ile görüşeceğim. Ameliyattan sonra tansiyon ilacı kullanmama rağmen tansiyon ölçümlerim normal değerlerde seyretmektedir. Uyku apnesi ile yaşama riskinin alınmaması gerektiği görüşüne vardım. Hayatımı önceden olduğu gibi dinlenmiş olarak yaşamaya başladım. Teşekkürler Hocam.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30