Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
C.K.

Sayın Murat hocanın babamı sağlığına kavuşturması '' mucizesini'' bu site aracılığı ile sizlerle paylaşmak, Sn. Murat hoca ya teşekkürlerimizi iletmek istedik. Şu anda 83 yaşında olan babam uzun zamandır konuşma güçlüğü, boğazında ağrı, yeme ve yutkunma güçlüğü çekiyordu. Maalesef gırtlak kanseri teşhisi konulmuş, üniversite hastanesi, özel hastaneler ve özel doktorlar gırtlağının tamamının alınması, boğazında sabit delik kalması zorunluluğunu belirtiyordu. Tavsiye üzerine gittiğimiz Sn.Murat hoca, hasta psikolojisini çok iyi tahlil ederek babamı muayene etti ve bize gırtlağın kısmen kurtulabileceğini, ameliyat sonrasında da boğazda açılan deliğin kapanabileceğini belirtti. Kendisinden başka hiç bir hoca bu ihtimali dile getirememiş, bu konudaki sorularımıza cevap dahi verememiştir. Sn. .Murat hoca ameliyattan sonra da ilgi ve alakasını devam ettirmiş, ameliyat sonrasında babamın ilk yemeğini bizzat kaşıkla kendisi yedirterek hem hastasına hem de bize moral ve iyileşme gücü vermiştir. Sonuçta babamız boğazında hiç bir delik ve hasar olmadan iyileşerek hastaneden taburcu olmuştur. Bu vesile ile Sn.Murat hocaya şükranlarımızı bir kez daha sunarız. 


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30