Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
A.E.

Yaklaşık olarak 10 yıl süre ile akut devam eden, son 3 yıl kronik hale gelen kulaktaki ağrı ve akıntı sorunum, Sayın Prof. Dr. Murat Cem Miman hocaya muayene ve ameliyat sonrası profesyonelce çözüldü, kulak zarım tabiri caizse yamandı ve onarıldı, bu süreçte yaşam kalitemin yükseltilmesi ve işitme sorunumun çözülmesi benim için çok önemli bir adım oldu. Gerek muayene gerekse operasyon sonrası Prof. Dr. Murat Cem Miman hoca tarafından takip ve süreç yönetimi mükemmeldi. Prof. Dr. Minan'nın kulağımda yapmış olduğu Kulak Zarı Ameliyatı (Miringoplasti ve Timpanoplasti) sonrası, bu ameliyatları takiben olması muhtemel/olağan olan komplikasyonların/sorunların hiç birini yaşamadım. Operasyona girerken anestezi ve diğer operatif ekibin organizasyonu çok iyiydi. Özellikle anestezi hocasının operasyon salonunda beni bilgilendirmesi çok iyiydi. Prof. Dr. Murat Cem Miman hocaya teşekkür ediyorum. KBB alanında profilaksi ve hastalık tedavi ile cerrahisi konusunda tüm hastalara tavsiye ediyorum. 


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30