Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
Y.

Cem bey işinde gerçekten uzman ayrıca kişiliği ile çok profosyonel birisi. Kendisiyle hasta doktor ilişkim oldu yaptıgı operasyondan ve sonrasındaki kontrollerdeki ilgisinden çok memnun kaldım. Ameliyatım 3 ay oldu durumum çok iyi kendisinede bir kez daha teşekkür ediyorum. İlk kendisine hastalıgımla ilgili ulaştıgımdan beri Cem beyle ilgili; güler yüzlü ilgili verdigi bilgilerle tatmin edici sorulara cevap vermesi günümüz standart doktor imajından uzaklaşmış kendi prensipleriyle çalışan bir doktor olarak karşıma çıktı. Genç yaştaki akademik kariyeride çok etkileyici.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30