Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
E.Ü.
Medical park hastanesine burun tıkanıklığı nedeniyle gitmiştim beni Murat beye yönlendirdiler kendisinin cana yakın,empati ile yaklaşımı tedavi ve ameliyat aşamalarını en ince detayı ile bana anlatması sonucu kendisine güven duydum,ve o gün hemen ameliyat olmaya karar verdim. ve ameliyat günümü aldım.Yapılan müdahale kulaktan kıkırdak alarak burnuma koyması .Ameliyat sonrası kontrollerim de de kendisinden hep aynı nezaketi gördüm.Bunun yanında mesleki yeterliliği ve başarısını takdirle karşılıyorum bütün bu tedavi sürecinde yaptıkları için Sayın Murat Cem MİMAN a teşekkür ederim

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30