Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
B.A.

Kendisini hastane isminden internetten randevu alarak tesadüfen buldum. Tükrük bezi ve lenf bezleri şikayetimi teşhis ve tedavi için başvurdum.Bu sorunlarımın başarılı bir operasyonla sonuçlanmasını sağlamıştır. Ameliyat öncesi ve sonrası tutum,davranış ve bilgilendirmesi,en küçük pansumanı dahi kendi elleri ile yapması,işlemleri,durumumu takip edip yönlendirmesi süperdi. Mesleki açıdan çok başarılı buldum.Hastaya yaklaşımı güven vermekte.Kendisine güvendiğini hissetmektesiniz. Kendisini üç sıfatla tanımlamak gerekirse;Babacan,güvenilir,uzman. Davranışları mükemmel,güleryüzlü,candan,işinin takipçisi. Asistanı yrd doç Murat Eğrilmez ve sekreteri Nazlı mükemmeller.Tüm ekibe teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Çalıştığı yer iyisayılır.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30