Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
Ş.K.
Prof dr Murat Cem Minan ı uzun araştırmalardan sonra 4 yaşındaki kizimi emanet edebileceğimiz hem genç hem tecrübeli alanında uzman bir prof bulup gönül rahatlığıyla operasyonu onayladık....asistanın ve doktor beyin sabırla sorularımıZa uzun uzun cvp vermesi günün 24 saatti tedirgin olduğumuz konularda mutavazilikleriyle bir şekilde endişe ve kaygilarimizi anlayarak empati eşliğinde ilgilenmelerinden hem psikolojik olarak rahatladık hem de kafamızda hiç bir soru işareti kalmadan bu süreci atlattık. ..kızım şimdi çooook iyi aynı anda 3 operasyon geçirdi hem kulak hem geniz etti hem de bademcik ameliyatı oldu....ve bir çok hastane ve dr ye danıştık MURAT Beyin açıklamaları 5 dr totalinden çok daha net ve ayağa basan aciklamalardi....operasyondan sonra bile takıldığımiz konularda çok rahat danisabildik.....ekibine ve doktor beye bu zor süreçteki desteklerinden dolayı çok teşekür ederiz....ve anne babalara tavsiye ederim ki çekinmeden çocuklarının geniz etti bademcik ameliyatlarını onaylasinlar kızımın gerçek sesini ilk kez ameliyattan sonra duymuşuz çook fark var nefesinde sesinde hatta bademcik ten dolayı çok kolay hasta olur derken hiç hasta olmadı bile..

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30