Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
E.E.
Biz kendisini 3 ay once tanidik.kardesimin sikintili kulak problemini cozmek icin yaptigim arastirmalar sonucu bu kiymetli doktoru bulduk.Tecrubeli isin bilen bir doktor oldugunu dusunerek su an gorev yaptigi Medical park karsiyaka hastanesine muayene olduk.Kardesim ameliyat oldu.Su an cok mutlu ve saglikli.Ardindan 3.5 yasindaki oglum kerem kaanin gece horlamasini gidermek icin tekrar bu kiymetli doktorumuza basvurduk. Geniz eti varmis oglumun.Doktorumuz alalim dedi bizde kendisine itimat ettigimiz icin kabul ettik. Mukemmel,isini hakkiyla yapan,hasta psikolojisini bilen ve ona gore davranan bir hekim oldugunu bu vesileyle tekrar gormus olduk cunku kimse evladini oylesine emanet etmez bin kere emin olmak ister.Oglumun su an uyudugunu pek anliyamiyorum yani nefes alip almadigini cok sukur yavrum huzurla uyuyor.bizde doktorumuza hep dua ediyoruz.Ovguleri hakeden bir hekim oldugunu tanistiginizda sizde anliyacaksiniz.Sayin doktorum yolun hep aydinlik olsun....

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30