Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
C.D.

Bu tavsiyeyi beş yaşından küçük çocuğu olan ve benim gibi evladını küçük de olsa operasyon ile riske etmeye çekinen ebeveynler için yazıyorum. Murat Cem Miman beyin bilgilerine, canımdan çok sevdiğim küçük kızımın üç yaşını doldurduğu günün ertesinde adenoidektomi için yaptığım araştırma sırasında, başka bir sitede rastladım. Kızımın yaşı küçük olduğu için, gece uyurken burnundan neredeyse nefes alamamasına rağmen, bir yıl boyunca etrafımdakilere kulaklarımı kapatıp, geniz etinin zamanla küçüleceği ümit ederek bu operasyonu kabul etmemiştim. Zaman içerisinde kızımın solunum sıkıntısı azalmak bir yana, bu sıkıntısına gözaltlarının morarması, geceleri birçok kez uykusundan uyanıp zaman zaman yatağını ıslatması, on beş günde bir burnu tamamen tıkanıp antibiyotik kullanmaz zorunda kalması, gün boyunca ağzı açık şekilde dili hafif dışarıda nefes alması ve diğer birkaç etken daha eklenince, işin nereye varacağının da farkında olduğumdan tüm kaygılarımı bir kenara bırakıp kendisinden randevu aldım. Kendisini tercih etmemin ilk sebepleri yaşına kıyasla sahip olduğu akademik unvanı, yenilikleri yakından takip etmesi ve uygulaması, görev yaptığı hastanenin bilinirliği ve referansı olmuştu. Muayene günü kendisi ve hemşiresi bizi ve özellikle kızımı güler yüz ve ilgiyle karşıladı, onun diliyle konuşarak arkadaş oldu ve muayene etti. Muayenehanesi tertipli, temiz ve donanımlıydı. Kendisini bizim için bir adım öne çıkaran özellikleri naif karakteri, güler yüzü, kompleksi olmayan bir hekim olması ve çalıştığı hastanenin hizmet kalitesi ve donanımı oldu, referanslarına da güvenerek ameliyata ikna olduk. Sonuç olarak izlenimlerimiz ve içgüdülerimiz bizi yanıltmadı, küçük kızım Simay operasyonun hemen ardından sağlığına kavuştu. Geniz eti alındıktan sonra hiçbir şikâyeti olmadı, ilk uykusunu ağzı kapalı bir şekilde melekler gibi mutlu ve huzurlu uyudu. Sizin için de benim gibi evladı söz konusu olduğunda akan sular duruyorsa ve benzer bir şikâyetiniz varsa Murat beyi tanımanızı tavsiye ederim. Esenlikle kalın.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30