Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
S.

burnumdaki tıkanıklık sorunu için gitmiştim murat bey tecrübesi ve teknlojik destek ile çok kısa sürede teşhis ederek kısa bir operasyonla sorunum ortadan kalktı daha rahat nefes alıyorum ve keşke daha önce gitseymişim diyorum kendimce ..kısacası çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür eder buradan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ...( kendisini medikalpark hastanesi danışma bölümünün tavsiyesi aracılığıyla tanıdım güleryüzlü konusunda gerçekten uzman arkadaş yanlısı cana yakın bi insandır tespiti uygulaması ve beraberindeki ekip tam bir profesyonel bi şekilde koordineli çalışarak sorunu çözüyorlar.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30