Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
M.S.

Kendi araştırmalarım sonucunda doktor beyi buldum kontrole gittim gerek kendisinin gerek personelinin güleryüzlü ve cana yakın yaklaşımından memnun kaldım, doktor beyin rahatsızlığım konusunda yapmış olduğu açıklamalar ve nasıl bir tedavi uygulayacakları ile ilgili söyledikleri, kararlı ve kesin konuşması beni ikna ettiğinden ameliyat olmaya karar verdim.doktor beyin yapmış olduğu ameliyat ve tedavi sonucunda çekmiş olduğum sıkıntılardan kurtuldum.hocanın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan memnun kaldım.doktor bey cana yakın, konuşkan, herşeyi hastanın aklında soru işareti bırakmayacak şekilde açıklıyor, hastasına tedavi öncesi ve sonrasında gereken ilgi ve alakayı özenli bir şekilde gösteriyor.ben doktor beyin kendisinden, tedavisinden ve ekibinden memnun kalmış bir hastası olarak teşekkürlerimi iletiyor ve herkese tavsiye ediyorum.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30