Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
A.Te.
Merhaba.denizlide esnaflık yapmaktayım.doktor beyle dükkanıma gelen bir müşterimin tavsiyesi sayesinde tanıştım.daha önce dört sefer burundan nazal polip ameliyatı olmuştum.ameliyatlarımdan sonra burnumda açılma olmamıştı.hocama muayene olmaya karar verdim.hocamın hastayı muayenesi hastaya ilgisi tavrı hastayı takibi mükemmeldi.önce ilaç tedavilerinden sonra hocam ameliyat olmam gerektiğini söyledi.doktor beye güvendiğim için hiç düşünmeden kabul ettim.ameliyatım çok başarılı geçti.daha önceki ameliyatlarımda hiç bu kadar burnum poliplerden temizlenmemişti.bence doktor bey deneyimiyle bilgisiyle türkiyede bir numara keşke doktor beyle daha önce tanışmış olsaydım.kendisini herkese tavsiye ediyorum.

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30