Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
M.E.

Oncelikle herkese selamlar, Ben yaklasik 10 yildir burnumdan nefes almak ile ilgili buyuk problem yasayan bir hastaydim ve her defasinda ameliyat olmaya karar verip sonra vazgecen biriydim. (Ameliyat sonrasi kanamalar, yuzde ve burunda sisme, agrilar vs. gibi korkulardan ve vaktimim olmamasindan.) Prof. Dr. Murat Bey ile tanismamiz esim sayesinde oldu. Muayene esnasinda rahatlatici tavirlari ve konusmalari ile ameliyat olmaya karar verdim ve ertesi gun ameliyat oldum. Ameliyet sonrasi Prof. Dr. Murat Bey'in dedigi gibi 4 gun degil, 2. Gun ayaga kalktim, ne kanama ne de yuzumun burnumun herhangi bir yerimde sisme olustu. Hayat standardini dusuren, surekli halsizlik bas agrisi gibi durumlarla karsi karsiya kalan beni bu dertten kurtardigi icin kendisine cok tesekkur ediyorum. Su an cok rahatim ve geceleri rahat uyuyabiliyorum. Bu hastaliktan sikayeti olan, ameliyat sonrasi sikinti yasayacagini dusunen herkese kaygilarindan kurtulup biran once bu dertten kurtulmalarini ve ozellikle Prof. Dr. Murat Bey ile bunu cozmelerini tavsiye ederim. 


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30