Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
M.

Murat hocaya geçen yıl burun ameliyatı olmuştum.Burnum tıkalı olduğu için hefes almakta çok zorluk çekiyordum.Ameliyat sırasında burun boşluğunda bulunan beni rahatsız eden kemik parçacıklaraı ve polipler temizlendiği için, şu an çok rahat nefes alabiliyorum.Murat hocama sonsuz teşekkürler ediyor, kolaylıklar diliyorum.Murat hocamı internet kanalı ile tanımıştım.Hocam hastasına güven veren bir yapıya sahip.Konusunda uzman bir kişi ve insanın vücudunu güvenilir elleri bırakması duygusu uyandırıyor.Hocam güler yüzlü, dost canlısı ve hastalık konusunda gerekli incelemeleri tiştizlikle yerine getiren ve hastalığı net ve anlaşılır bir şekilde izah eden bir yapıda.Hastane Tükiye çapında ve çok modern, tüm tıbbi cihazlar en son sistem ve hastaya gösterilen ilgi ve alaka üst seviyede.Hocamın asistanları sağlık konusun da iyi yetişmiş, üst derece bilgi ile donanmış ve hasta psikolojisinden çok iyi anlayan kişiler.Hepsine teşekkür ediyorum.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30