Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
G.Ş.

Kendim bir anestezi teknikeri olduğum için bir çok ameliyatı teknik ve teorik olarak az çok biliyorum. Son 3-4 yıldır iyice artan nefes alamama ve ağzı açık uyuma problemlerim dayanılmayacak kadar rahatsız etmeye başlayınca ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyattan çok ameliyat sonrası dikiş alma, tampon çıkarma, tamponla yaşama korkularım vardı. Murat hocamla ameliyat görüşmesi yaptığımda ameliyattan sonra çıkması gereken bir tampon koymayacağını ve dikişlerin kendiliğinden eriyen dikişlerden kullanacağını öğrendim. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgilendi hocam. Ağrım yok denecek kadar az oldu. Herşey tahmin ettiğimden iyi ve kolay geçti. Ömrümün sonuna kadar hem benim hem ailemin hemde arkadaşlarımın kulak burun boğazcısını buldum sanırım. Hocamın ve ekibinin ellerine sağlık. Kendine özel teknik ve uygulamalarla ameliyattan sonra ağrısız ve tekrar hastaneye gelip tampon ve dikişlerle uğraşmama gerek bırakmayan hocama teşekkür ederim. 


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30