Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
E.T.
Murat Cem Bey'i bana tavsiye eden aynı hastanede KBB ,Vokoloji ( SES TELI ile ilgili uzmanlık alanı ) uzmanı değerli doktorum Sn İlter Denizoğlu'dur. Her ikisi de güvendiğim , gözü kapalı ameliyat kararı aldığım doktorlardır. Murat Cem Miman , hem güleryüzlü ve sakin tavrıyla hem de bilgilendirmesiyle insana güven veriyor. 2 sene önce burun kemik eğriliği için farklı bir hastanenin doktoru ameliyat dediğinde Murat Bey bana "evet teşhis doğru , ameliyat olmanız gerek ancak acelesi yok...ne zaman ki nefes alamama durumunda sıkıntınız olur , rahatsızlık hissedersiniz o zaman gelirsiniz " diyerek bana çok güven verdi. 2016 da kemik eğriliği ve burun eti büyümesi nedeniyle kendim nefes alamamaya başlayınca tekrar kendisine geldim. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ilgisi , sorulan sorulara sabırla bilgilendirici cevaplar vermesi çok güzel. Ameliyatta burun içinde tampon yerine eriyen jeller kullanılması da ameliyat sonrasında rahatlık sağlıyor. Genel anestezi ile işlem gerçekleşti. Ameliyat sonrası aynı gün akşama doğru taburcu oldum. Evde de hiç sıkıntı yaşamadım. Ağrı , sızı olmadı. 1 hafta sonrasında kontrole gitmeyi bekleyemeden telefonla arayıp bir iki sormam gerektiğinde telefon ile yönlendirirken de son derece ılımlı idi. Ameliyatımı olalı tam 1 ay oldu. Ben halen tam anlamıyla nefes alamadığım için kendisine her 10gün de bir kontrole gitmek durumunda kaldım. Sabırla ve güleryüzle ilgileniyor. Ancak sorun ameliyat kaynaklı değil, ben de ortaya çıkan mevsimsel alerjiden kaynaklı oldu. Şimdi alerji için verdiği ve bitkisel sprey kullanıyorum. Bugün nispeten nefes almaya başladım. Gönül rahatlığı ile Prof. Dr. Murat Cem Miman' a gitmenizi tavsiye ederim. Hem insancıl yaklaşımı ile hem de mesleki tecrübesi ile memnun kalacağınıza inanıyorum. Ben doğru seçim yaptığımdan şüphe etmedim. İyi ki o zaman İlter Bey'den "burun ameliyatı için tavsiye edeceğiniz dr var mı ?" diye tavsiye istemişim. Şimdi de ben sizlere tavsiye ediyorum. Doktor doktor gezmek yerine güveneceğiniz bir doktora gitmek çok önemli.

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30