Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
A.A.

Murat Cem Miman'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Burun tıkanıklığı deviasyon problemim vardı. Aynı zamanda burnuma estetik yaptırmak istiyordum. Kendisi bana son derece güven verdi ve ameliyat sonrası yanılmadığımı ispatladı. Son derece başarılı, ağrısız, rahat bir operasyondu benim için. Şimdi yeni burnumdan görüntümden oldukça memnunum. Ve rahat nefes alabiliyorum. Kendisi işini iyi bilen, az ve öz konuşan, nazik, güler yüzlü, son derece iyi bir Prof. dur. Benzer sorunları yaşayan yakın çevreme şiddetle tavsiye edeceğim kendisini. Sihirli ellerine sağlık. Başarılarının devamını diliyorum.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30