Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
F.
Ocak ayında burun kemiğinde eğrilik ve geniz eti ameliyatı olmam gerekiyordu ve doktor araştırmaya başladım, o sırada Murat hocamın ameliyatlarını yapmış olduğu iki hastasıyla konuştum, her ikisi de gözün kapalı güvenebilirsin dediler ve kendisinden randevu aldım. Daha önceden burun ameliyatı olmuş biri olarak ameliyat sonrası süreçte özellikle burundaki tampon bana sıkıntı yaşatmıştı ve bu durumu Murat hocama aktardım. Murat hoca tampon kullanmadığını, ameliyat sonrası sıkıntı yaşamayacağımı söyledi. Söylediği gibi de oldu, saat 12:00 da ameliyata alındım, saat 18:00 da taburcu oldum. Tampon, ağrı, yüzde şişlik ve göz ... Devamını Gör

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30