Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
Ö.K.Y
Bundan yaklaşık 11 yıl önce geçirdiğim deviasyon ameliyatından sonra burnumda çökme meydana gelmişti, ayrıca 1,5 yıl önce çarpma sonucu kırık da oluştu. nefes alamama, sürekli faranjit, sinüslerin tıkanması gibi yaşam konforumu etkileyen yıllardır süren ciddi şikayetlerim vardı. tekirdağ ve izmirde toplam 5 ayrı doktora göründüm, ya ameliyatın yazın yapılamayacağını ya da kaburgamdan kıkırdak alınması gerektiğini ve zor bir ameliyat olacağını söylediler ve bana uygun bir ameliyat tarihi vermediler. sonunda 6. doktor olarak gittiğim bir uzman hekim (kbb uzmanı) tavsiyesiyle cem hocayı buldum. muayeneden sonra iki gün içinde ameliyatı yapabileceğini ve sadece kulaktan kıkırdak almanın yeterli olacağını söyledi.3,5-4 saat süren operasyon ile gerçekten de sadece 1 kulaktan alınan kıkırdak ile sorunu çözdü ve burnuma sıfırdan bir iskelet yaptı. sayesinde yıllardır çektiğim ızdırap son buldu ve ben artık çok çok rahat nefes alabiliyorum. ayrıca görüntü olarak hiç beklemediğim kadar güzel bir burun oldu. burnumun görünüşü ile ilgili etrafımdan çok olumlu tepkiler alıyorum. ayrıca kulakta yapılan operasyon ile ilgili de çok memnunum hiç kimse anlamıyor bile kulaktan kıkırdak alındığını. cem hocaya minnettarım, bu güne kadar çevremdeki arkadaşlarıma dostlarıma ısrarla tavsiye ettim. herkese tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edebileceğiniz, konusunda şu ana kadar karşılaştığım hekimler arasında en iyisidir. ayrıca sorduğum soruların hepsine oldukça açıklayıcı cevaplar aldım, memnuniyetimin nedenlerinden biri de budur.

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30