Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
Ö.K.
Merhaba benim murat hocayla tanışmam tam bir tesadüf diyebilirim aslında. ben rinoplasti burun ameliyatı olmak için hemen hemen 1,5 yıl kadar araştırma yaptım ve açıkcası izlediğim burun ameliyatlarından sonra ameliyat olmaktan vazgeçtim diyebilirim. oturduğum mahalleden komşum olan bir ablanın burnunu sargılı gördüm ve geçmiş olsun demek için yanına gittiğimde oda benim gibi ameliyat olmuştu ve nerde oldun, memnunmusun gibi sorular sorduğumda ameliyatının 3,günü olmasına rahmen murat cem miman hocayı öve öve bitiremedi ve o anda bana bir cesaret geldi ve hemen murat hocanın şahsi cep numarasını alıp hiç vakit kaybetmeden aradım ve birsonraki güne randevu aldım. muayneye gittiğim zaman gerek hastane çalışanları olsun gerek murat hoca gayet kibar bir şekilde ilgilerini esirgemediler ve ben bu duruma gerçekten çok sevinmiştim. ve sonunda 1,5 yıla yakın araştırma yaptığım fakat birtürlü cesaret edip olamadığım ameliyat için artık murat cem miman hocamıza emin bir şekilde güvenip ameliyat gününü kararlaştırıp ve rinoplasti ameliyatımı oldum.şimdi soracaksınız memnunmusunuz diye inanın ben ameliyat başladığından bitene kadar ve şuan 4 ay oldu en ufak bir ağrı ,bahsettikleri gibi gözlerde morluk,şişkinlik,pansumanlarde ve tampon çıkarmalarında acı, inanırmısınız bunların hiçbirini yaşamadım gerçekten buradan PROF.DR MURAT CEM MİMAN hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi ediyorum ve bu zorlu mesleki hayatlarında başarılarının devamını diliyorum. TEŞEKKÜRLER PROF. DR MURAT CEM MİMAN , TEŞEKKÜRLER MEDİCALPARK

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30