Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
E.K.

Doktorum Murat Cem Miman iyiki seni tanımışım diyerek başlamak istiyorum sözüme.Gerek insan olarak güler yüzlülüğü ve sakinliği gerekse işinde başarısı asla tartışılmaz. Muayene olmak için ilk randevumu alıp görüştüğümüzde bana ameliyat öncesini, ameliyatı ve ameliyat sonrasındaki süreci ayrıntılarıyla anlattı. Ameliyat günüm(benim için büyük gün) geldiğinde onun sakin ve güven veren yapısı benim heyecanımın yatışmasına ve ameliyata daha rahat girmemi sağladı.Zaten kendisine o kadar çok güveniyordum ki kusursuz ve sorunsuz bir şekilde ameliyattan çıkacağımı biliyordum ve öylede oldu... Ameliyat sonrası ağrım neredeyse hiç olmadı. Şu an 1ay oldu ve sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim. Çevremdeki kişilerden hep olumlu tepkiler aldım. Doktorumun sayesinde hem nefes alma problemim bitti hemde görüntü bakımından içime sinen, doğal, istediğim gibi bir buruna sahip oldum. Buradan hocama çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum...


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30