Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
D.H.

Uzun araştırmalarım sonucu, özellikle önceki hastaların yorumları ve tavsiyelerini de dikkate alarak Murat Beyle görüşmeye gittim. Daha önce hiç ameliyat olmamıştım ve kendisi sakin, anlayışlı, deneyimli mizacıyla bana ilk andan itibaren huzur verdi. Çok kısa bir sürede kararımı verdim ve 30 Ocak 2015'te septorinoplasti (deviasyon+estetik) ameliyatımı oldum. Neredeyse hiç morluk olmadı, ilk 1 hafta yüzde hafif bir ödem oldu ve bugün 11. günümde iş yerime döndüm. İş arkadaşlarım ameliyatımın üstünden bu kadar kısa süre geçtiğine inanamadılar çünkü beni tanımayan birine göre şu an hiç ameliyat olmamış gibiyim. Burnumun ucundaki belli belirsiz ödem birkaç ay içinde geçecekmiş, son halimi merakla bekliyorum :) Ameliyatın doğası gereği, ağızdan nefes alınması gereken ve yüzde ödemin oluştuğu ilk 3 gün biraz zor geçiyor, sonra normal hayata dönebiliyor, yürüyüş yapabiliyor, normal yemek yiyebiliyorsunuz. Kendi kendine eriyen jel tampon kullanılması ise büyük rahatlık, birkaç gün içinde burnumdan nefes almaya başladım. Murat Beyi şimdiden herkese tavsiye ediyorum. Kendisine ve ekibine tekrar çok teşekkür ederim.


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30