Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
D.Ç.
Uzun zamandır burun ameliyatı olmak istiyor ve bir türlü cesaret edemiyordum. Nefes problemim ve burnumun şeklinde sıkıntım vardı. Yıllarca araştırdım bir çok doktora kontrole gittim ama hep son anda vazgeçtim. Çevremde burun ameliyatı başarısız olan tanıdıklarımın durumu ise beni daha çok tedirgin etti. Doktor Murat beye ameliyat olan bir yakınımı görünce ve memnuniyetini bildirince hemen Murat beyle görüşmek için randevu aldım.Doktor beyin güler yüzü ve ticari amaç olmadan gerçekten hastaya yardımcı olacak davranışı bende inanılmaz bir güven duygusu oluşturdu.Hemen ameliyat günü alıp, ameliyat oldum. çok samimi söylüyorum hiç ağrım,sızım olmadı. ve sonuç harika burnumun şekli inanılmaz güzel ve doğal. Nefes problemimde kalmadı. iyi ki bukadar çok araştırıp ameliyatımı Murat beye olmuşum. Güven bu konuda çok ama çok önemli Doktor murat bey gerçekten övgüye layık bir doktor tekrar tekrar çok teşekkür derim. Allah razı olsun.

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30