Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
B.K.

Küçük yaşlarda yaşadığım bir rahatsızlık nedeniyle burnumda oluşan kıkırdak erimesi, son zamanlarda nefes almamda güçlük çekmeme sebep oluyordu. Murat Cem hocamıza muayene olduktan sonra kendisinin önerisiyle yaklaşık 3 hafta önce ameliyatımı oldum. Doktorumuzun; ameliyat öncesi ve sonrasındaki yakın ilgi ve alakası, gerekli bilgilendirmeleri fazlasıyla yaparak kafamda hiçbir soru işareti bırakmaması benim için zorlu olan bu süreci rahat bir şekilde atlatmamı sağladı. Sonuç olarak; başarılı bir ameliyat neticesinde sağlığım eskiye oranla çok iyi durumda. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum. 


PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30