Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
M.Ö.K.
Hastalığım konusunda doğru teşhis konulduğundan emin olabilmek ve doğru bir tedavi yöntemine karar verebilmek adına Türkiyede isim yapmış olan tüm hastahane ve doktorlarlara muayene oldum. Murat hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaklaşımı, mesleki bilgisi, beyefendiliği ve özellikle hasta psikolojisinden anlayışı için çok teşekkur ederim. Hastalığım konusunda doğru bir teşhis ve tedavi için ikna olmamı sağlayan tek doktor olup ameliyatımı bizzat yaparak bu hastalıktan tamamen kurtulmamı sağlamıştır. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.....

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30