Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
E.Ö.K.
Elime gelen büyümüş bir lenf nodu sebebiyle birçok doktor gezdim ve hepsinin de ortak kararı ameliyat olmam gerektiğiydi fakat gitmiş olduğum doktorlara bir türlü güven duyamıyordum. Ameliyatın bazı riskleri vardı ve karar vermek oldukça zordu.Sonunda kendi araştırmalarım sonucu Prof.Dr. Murat Cem Miman'ı buldum.Kendisiyle ilk görüşmemde tavırlarıyla, insanlığıyla, kendine güveniyle beni etkilemişti. O gün tamam bu doktora ameliyat olabilirim demiştim ve ameliyat masasına güvenle ,huzurla yatacağımdan emindim. 1 hafta doktor doktor gezip karar verememiştim Murat Bey'le görüştükten sonra ve kendisini biraz araştırdıktan sonra güvenle ameliyat masasına yattım. Ben de bir akademisyen olduğumdan öncelikle kendisinin makalelerini inceledim ve nekadar aktif bir akademisyen olduğunu gördüm. Tıp alanında sürekli yayın yapan, üniversite ortamında çalışan bir doktorun sürekli çeşitli hastalar gördüğünü, sürekli kendini geliştirdiğini ve sürekli yeniliklerin içerisinde olduğunu bilmek gerek. Bu araştırmalarım ve Murat Bey'in kendinden emin, mütevazi, hastasına ayrıntılarıyla bilgi vermesi ona ameliyat olmamdaki en büyük etkendir. Ameliyatımda yüz sinirlerinin zarar görme riski varken Murat Bey başarılı bir şekilde ameliyatımı yapmış ve hiçbir şekilde bana zarar vermemiştir. KBB ile ilgili herhangi bir sorunumda artık doktor doktor gezmeme gerek kalmadı. Gideceğim tek doktor Murat Bey'dir. KBB alanında doktora ihtiyacı olan herkese mutlaka ve mutlaka Murat Bey'i ziyaret etmelerini öneririm. Onunla görüştüğünüz zaman dört dörtlük bir doktor olduğunu kendiniz anlayacaksınız. Kendisine başarılı ameliyatından ötürü çok teşekkür ediyorum. Ve başarılarının devam etmesini dilerim. Türkiye'nin Murat Bey gibi doktorlara çok ihtiyacı var.

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
Medical Point Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30