Prof.Dr.Murat Cem Miman_ Kulak Burun Boğaz Hastalıkları_ İzmir
C.Ş.
Merhabalar. Bana 29 Şubat 2016 tarihinde Prof.Dr.Murat Cem Miman tarafından boğazıma operasyon yapıldı.Henüz yeni bir tarih ancak şu ana kadar herhangi bir komplikasyon yaşamadım.Kendisi hakkında İzmir Üniversitesi hastanesinin internet sitesini inceleyerek tanımak istedik ve karar kıldık.Ameliyat ağrım tabiki var ancak basit de bir operasyon değildi ve normal.İlk tanıştığımızda Hocamızın güler yüzü,sakinliği, hastaya hastalığı hakkında dürüstçe ve mantıklı verdiği bilgiler sayesinde operasyona ikna oldum.Ameliyat sonrası da kötü bir durumla karşılaşmadım.Bugün ailem de yada çevremde Kulak Burun Boğaz olarak rahatsızlığı olan bir kişiye içim rahat ve güvenilir şekilde tavsiye edeceğim hocadır. Ameliyat sonrasında odaya geldiğinde serviste hastaların daha fazla ilgi görmesini tavsiye edebilirim.Çünkü hasta yakının ameliyat sonrasında hastasının ilk anlarında ilk ve enhızlı görmek istediklerini doktorunuz. Ayrıca hastanemiz de gayet iyiydi. Kendisine teşekkür eder mesleki hayatında başarılar dilerim.

PROF.DR. MURAT CEM MİMAN

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

Bu web sitesinin içeriği, ziyaretçileri bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

Web sitesinin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

0232 399 50 50
0535 665 48 34
[email protected]
MedicalPark İzmir Hastanesi KBB Bölümü
1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:30
Cumartesi : 09:00-12:30